info
عکس ایستگاه اتوبوس حافظ
category

ایستگاه اتوبوس حافظ محله ولیعصر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حافظ

ایستگاه اتوبوس حافظ (ایستگاه اتوبوس) در محله ولیعصر تهران و خیابان طالقانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فیروزگر و روشان نماد آفرین و همچنین سازمان سینمایی حوزه هنری، تالار اندیشه حوزه هنری، کافه رستوران داریس، ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند و تماشاخانه مهر حوزه هنری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حافظ تهران

ایستگاه اتوبوس حافظ تهران در شهر تهران، محله ولیعصر و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در قرنی، طالقانی، بین اول و استاد نجات اللهی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس حافظ تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو تئاترشهر قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شبانه روزی جهان واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حافظ تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حافظ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی
  انقلاب اسلامی، ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر
  بلوار کشاورز، بین فلسطین و طوس
 • ایستگاه اتوبوس پل کریمخان
  پل کریمخان، کریمخان زند، بین قرنی و میرزای شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر پیروزان
  ولیعصر، بین غزایی عتیق و فرخی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حافظ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حافظ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حافظ ندارد.
  neshan logo