عکس شیرالات البرز
category

شیرالات البرز (چهاردانگه)

فروشگاه لوازم خانگی
3.0
4 رای
استان تهران چهاردانگه استان تهران، چهاردانگه، بزرگراه آزادگان، امام خمینی، شهید مصطفی چمران

موقعیت شیرالات البرز چهاردانگه را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در چهاردانگه را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

شیرالات البرز (فروشگاه لوازم خانگی) در استان تهران، شهرستان اسلامشهر، بخش چهاردانگه و خیابان شهید مصطفی چمران واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی محور راه بلدوزر و همچنین مبلمان خانه رویایی، الکتریکی پدر، مجموعه ورزشی شهدای علی آباد قاجار، لوازم ساختمانی هادی و شرکت دلفین مبدل رادیاتور قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، چهاردانگه، بزرگراه آزادگان، امام خمینی، شهید مصطفی چمران

تلفن تماس: 09361030473

ساعت کاری شیرالات البرز

  • شنبه09:00 - 06:00
  • یک‌شنبه09:00 - 06:00
  • دوشنبه09:00 - 06:00
  • سه‌شنبه09:00 - 06:00
  • چهارشنبه09:00 - 06:00
  • پنج‌شنبه09:00 - 06:00
  • جمعهتعطیل است

سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده شیرالات البرز واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کیان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیرالات البرز چهاردانگه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

شیرالات البرز فروشگاه وسایل لوازم خانگی

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد شیرالات البرز چهاردانگه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیرالات البرز چهاردانگه ندارد.