عکس شیرالات البرز مشاهده در نقشه نشان
category

شیرالات البرز (چهاردانگه)

فروشگاه لوازم خانگی
3.0
4 رای
استان تهران چهاردانگه استان تهران، چهاردانگه، بزرگراه آزادگان، امام خمینی، شهید مصطفی چمران

موقعیت شیرالات البرز چهاردانگه را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.


ایستگاه‌های نزدیک به شیرالات البرز

شیرالات البرز (فروشگاه لوازم خانگی) در استان تهران و خیابان شهید مصطفی چمران واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی محور راه بلدوزر و همچنین مبلمان خانه رویایی، الکتریکی پدر، سایبان 20، مجموعه ورزشی شهدای علی آباد قاجار و نانوایی بربری قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، چهاردانگه، بزرگراه آزادگان، امام خمینی، شهید مصطفی چمران

تلفن تماس: 09361030473


سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده شیرالات البرز واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کیان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیرالات البرز چهاردانگه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

فروشگاه وسایل لوازم خانگی

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد شیرالات البرز چهاردانگه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیرالات البرز چهاردانگه ندارد.
neshan logo