عکس الکتریکی پدر
category

الکتریکی پدر (چهاردانگه)

فروشگاه کالای برق
5.0
2 رای
استان تهران چهاردانگه استان تهران، چهاردانگه، بزرگراه آزادگان، امام خمینی، بین بیست متری طالقانی و قدوسی

موقعیت الکتریکی پدر چهاردانگه را به همراه آدرس و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در چهاردانگه را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

الکتریکی پدر (فروشگاه کالای برق) در استان تهران، شهرستان اسلامشهر، بخش چهاردانگه و خیابان امام خمینی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی محور راه بلدوزر و همچنین مبلمان خانه رویایی، شیرالات البرز، سایبان برقی و تبلیغاتی ایران سایبان، مسجد حضرت ابوالفضل و لوازم ساختمانی هادی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، چهاردانگه، بزرگراه آزادگان، امام خمینی، بین بیست متری طالقانی و قدوسی

ساعت کاری الکتریکی پدر

  • شنبه08:00 - 20:00
  • یک‌شنبه08:00 - 20:00
  • دوشنبه08:00 - 20:00
  • سه‌شنبه08:00 - 20:00
  • چهارشنبه08:00 - 20:00
  • پنج‌شنبه08:00 - 20:00
  • جمعه08:00 - 20:00

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خشنود (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی الکتریکی پدر چهاردانگه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

الکتریکی پدر فروشگاه برقکار سیم کش کشی کالای برق الکتریکی الکتریسین

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد الکتریکی پدر چهاردانگه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه الکتریکی پدر چهاردانگه ندارد.