info
عکس ایستگاه اتوبوس دبیرستان کیخسروی
category

ایستگاه اتوبوس دبیرستان کیخسروی محله مکتب امام، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دبیرستان کیخسروی

ایستگاه اتوبوس دبیرستان کیخسروی (ایستگاه اتوبوس) در محله مکتب امام یزد و خیابان چمران 6 واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله مکتب امام یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهمن یزد و بازی فکری ماهدونه و همچنین رستوران کباب بناب، ساندویچ احسان، راین پروتئین، شیرینی مهر و کتابخانه مروج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دبیرستان کیخسروی یزد

در شهر یزد، محله مکتب امام ، ایستگاه اتوبوس دبیرستان کیخسروی یزد قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به چمران، چمران 6 بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس دبیرستان کیخسروی یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دبیرستان کیخسروی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت
  مسکن، بین جابربن حیان و ارغوانی
 • ایستگاه اتوبوس پارک شهید ابراهیمی
  سلمان فارسی، برهان پور
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه آسی زاده
  سلمان فارسی، بین سلمان فارسی 37 و 39
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه سلمان فارسی
  سلمان فارسی، بین سلمان فارسی 15 و 20
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دبیرستان کیخسروی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دبیرستان کیخسروی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دبیرستان کیخسروی ندارد.
  neshan logo