info
عکس دوزندگی عسگری
category

دوزندگی عسگری محله سبحانی، اراک

فروشگاه لباس
3.7
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دوزندگی عسگری

دوزندگی عسگری (فروشگاه لباس) در محله سبحانی اراک و بلوار فتحعلی واشقانی فراهانی، شیخ مفید، بصیرت 7 واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سالن پیرایش امیر، مبل آرامیس، اتوسرویس علیخانی، لبنیات دهکده و سلف سرویس دایی محمود قرار گرفته است.

درباره فروشگاه دوزندگی عسگری اراک

فروشگاه دوزندگی عسگری اراک در محله شیخ مفید شهر اراک، در قرار دارد. شماره تلفن این فروشگاه 08632789654 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه دوزندگی عسگری اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله شیخ مفید به حساب می‌آید. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند پوشاک دایان، بوتیک لاکچری و بوتیک هویت در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه دوزندگی عسگری اراک برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه دوزندگی عسگری اراک مطلع می‌کند. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس فردوس 1 قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه دوزندگی عسگری اراک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه دوزندگی عسگری اراک را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده دوزندگی عسگری واقع شده‌اند:

 • پوشاک دایان
  چهار راه فوتبال، مالک اشتر، بین مالک 5 و 6
 • بوتیک لاکچری
  (3.0)
  میرزای شیرازی جنوبی، اوحدی، سپهدار 4 - مجاهدان، شیربانی
 • بوتیک هویت
  (3.0)
  خاتم الانبیا، فتح شیاکوه، میدان شهیده ستاره کتابفروش
 • دوزندگی پوشاک کاشانی(قائم)
  (4.0)
  خاتم الانبیا، حیدری، مجاهد 6، مجاهد 2
 • تولید و پخش تیشرت
  (2.0)
  خاتم الانبیا، مجاهد 1
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Karimi (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دوزندگی عسگری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دوزندگی عسگری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دوزندگی عسگری ندارد.
  neshan logo