info
عکس ایستگاه اتوبوس پل برق
category

ایستگاه اتوبوس پل برق محله پارک امیرکبیر، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل برق

ایستگاه اتوبوس پل برق (ایستگاه اتوبوس) در محله پارک امیرکبیر اراک و خیابان نبوت واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله پارک امیرکبیر اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان زنان و زایمان طالقانی و موزه صنایع دستی و هنرهای سنتی و همچنین تیپاکس شعبه اراک، رستوران منظریه، تهیه غذای نجفی شعبه ۲، کباب سرای پارسا مرکزی و مسجد نور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل برق اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس پل برق اراک است که در محله پارک امیرکبیر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در میرزای شیرازی جنوبی، نبوت قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پل برق اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

آژانس امید هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل برق واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شریعتی
  شریعتی، شهید بهشتی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای مولوی
  بلوار قائم مقام فراهانی، زرین
 • ایستگاه اتوبوس امامزاده
  شهید بهشتی، مطلب، بین مجید ایزدپناه و واعظی
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه
  میرزای شیرازی جنوبی، دانشجو
 • ایستگاه اتوبوس خیابان فلسطین
  شهدا، فلسطین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل برق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل برق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل برق ندارد.
  neshan logo