info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک بهاران
category

ایستگاه اتوبوس پارک بهاران محله شهید هرندی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک بهاران

ایستگاه اتوبوس پارک بهاران (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید هرندی تهران و خیابان شوش واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهید هرندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید شوش سیتی سنتر و همچنین باربری حبیبی، کلانتری 116 مولوی، بوستان آموزش ترافیک شهرداری منطقه ۱۲ تهران، مسجد الهادی و نانوایی بربری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک بهاران تهران

در شهر تهران، محله شهید هرندی ، ایستگاه اتوبوس پارک بهاران تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شوش واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک بهاران تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس مهدی قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارک بهاران تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک بهاران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صاحب جمع
  صاحب جمع، بین اردستانی و امین السلطان
 • ایستگاه اتوبوس مهدیه
  فدائیان اسلام، نرسیده به عابدینی
 • ایستگاه اتوبوس شوش شرقی
  شوش، بین پیمانی و جهانیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک بهاران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک بهاران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک بهاران ندارد.
  neshan logo