info
عکس ایستگاه اتوبوس شوش شرقی
category

ایستگاه اتوبوس شوش شرقی محله شوش، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شوش شرقی

ایستگاه اتوبوس شوش شرقی (ایستگاه اتوبوس) در محله شوش تهران و خیابان شوش واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله شوش تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ الغدیر و همچنین میدان شوش ، مرکز خرید لاهیجان، رستوران حاج امیر، دفتر پست و دروازه شاه عبدالعظیم (ری) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شوش شرقی تهران

در شهر تهران، محله شوش ، ایستگاه اتوبوس شوش شرقی تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شوش، بین پیمانی و جهانیان واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شوش شرقی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی شهریار قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شوش شرقی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شوش شرقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خدمات شهری
  شوش، بین ادب و رخشان
 • ایستگاه اتوبوس طوس
  ری، خراسان، نجفی
 • ایستگاه اتوبوس صاحب جمع
  صاحب جمع، بین اردستانی و امین السلطان
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  فدائیان اسلام، بین بنی هاشم و شیشه گر خانه
 • ایستگاه اتوبوس ارج
  شوش، بین مظاهری و ابراهیمی ارج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شوش شرقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شوش شرقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شوش شرقی ندارد.
  neshan logo