info
عکس ایستگاه دوم
category

ایستگاه دوم محله محمد آباد، مشهد

درباره‌ی ایستگاه دوم

ایستگاه دوم (ایستگاه اتوبوس) در محله محمد آباد مشهد و خیابان رستمی 50 واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله محمد آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار عرب ها( وسوق العرب) و همچنین بازار ماهی فروش های مشهد، فلافل عمو رحیم، ماهی فروشی کارون، ماهی فروشی جزیره و شوینده بهداشتی رضا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایستگاه دوم مشهد

ایستگاه اتوبوس ایستگاه دوم مشهد در شهر مشهد، محله محمد آباد و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید رستمی، رستمی 50 می‌باشد. ایستگاه اتوبوس ایستگاه دوم مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس عمار قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ایستگاه دوم مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایستگاه دوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید رستمی 22/8
  بلوار شهید رستمی، شهید طالبی، بین طالبی 8 و 10
 • ایستگاه اتوبوس شهید آقا مصطفی خمینی 4
  بزرگراه بسیج، بسیج 62
 • ایستگاه اتوبوس عماریاسر 2
  بزرگراه بسیج، عمار یاسر، بین عمار یاسر 4 و 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه دوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه دوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه دوم ندارد.
  neshan logo