info
عکس ایستگاه اتوبوس انتهای موسی بن جعفر
category

ایستگاه اتوبوس انتهای موسی بن جعفر محله کارگران، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انتهای موسی بن جعفر

ایستگاه اتوبوس انتهای موسی بن جعفر (ایستگاه اتوبوس) در محله کارگران مشهد و خیابان بنی هاشم 22 واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله کارگران مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا هفت ستاره، سوپر مارکت، فنی مهندسی عرشیا، فروشگاه شهر صدا و مصالح ساختمانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای موسی بن جعفر مشهد

ایستگاه اتوبوس انتهای موسی بن جعفر مشهد در شهر مشهد، محله کارگران و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شیرودی، موسی بن جعفر، بنی هاشم 22 قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس انتهای موسی بن جعفر مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس دانیال را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس انتهای موسی بن جعفر مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای موسی بن جعفر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس محمد آباد 3
  بلوار شهید رستمی، محمدآباد، بین محمدآباد 4 و 6
 • ایستگاه اتوبوس محمد آباد 5
  بلوار مصلی، مصلی 25، محمد اباد 5- شهید ابراهیمیان
 • ایستگاه اتوبوس شهید ابراهیمیان 2
  بلوار مصلی، مصلی 25، شهیدابراهیمیان، بین ابراهیمیان 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید صدر
  بلوار صدر، بین یاران 24 و صدر 29
 • ایستگاه دوم
  بلوار شهید رستمی، رستمی 50
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتهای موسی بن جعفر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای موسی بن جعفر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتهای موسی بن جعفر ندارد.
  neshan logo