info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای ابوالحسن اصفهانی
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای ابوالحسن اصفهانی محله خواجو، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای ابوالحسن اصفهانی

ایستگاه اتوبوس ابتدای ابوالحسن اصفهانی (ایستگاه اتوبوس) در محله خواجو اصفهان و خیابان ابوالحسن اصفهانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله خواجو اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کانون بازی و خلاقیت بازیما و خانه هنرمندان و همچنین کافه پیتزا های لند، آموزشگاه زبان آلمانی نگین، کاشانه هنر، شرکت رایسان و بانک ملت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای ابوالحسن اصفهانی

ایستگاه اتوبوس ابتدای ابوالحسن اصفهانی را می‌توانید در شهر اصفهان، محله خواجو پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس ابوالحسن اصفهانی، بین چمران مادی نیاصرم و فروزانفر می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ابتدای ابوالحسن اصفهانی عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی دنا واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای ابوالحسن اصفهانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آیینه خانه
  آیینه خانه، بین پارک و سیزدهم
 • ایستگاه اتوبوس مادی شهرستانی
  گلزار، جاوید
 • ایستگاه اتوبوس خیابان عافیت
  چهارباغ خواجو، بین عافیت و جعفری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 11 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای ابوالحسن اصفهانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 11 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای ابوالحسن اصفهانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای ابوالحسن اصفهانی ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، ابوالحسن اصفهانی، بین چمران مادی نیاصرم و فروزانفر
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo