info
عکس آرایشی A.B
category

آرایشی A.B محله شهرک غرب، تهران

فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آرایشی A.B

آرایشی A.B (فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی) در محله شهرک غرب تهران و خیابان فرحزادی واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی در محله شهرک غرب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آتیه و همچنین بوستان زرافشان، کبابی سبلان، دستشویی عمومی فرحزادی، سفارت صربستان و حوزه مقاومت بسیج ۱۰۷ بیت المقدس قرار گرفته است.

درباره فروشگاه آرایشی A.B تهران

فروشگاه آرایشی A.B تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک غرب و پیدا کنید. فروشگاه آرایشی A.B تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک غرب به شمار آورد. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند تتوشاپ، لوازم آرایشی و بهداشتی دانژه و گالری چهره قرار دارند.

چطور به فروشگاه آرایشی A.B تهران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه آرایشی A.B تهران را انتخاب کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان صنعت آزادی قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو دادمان که نزدیک به فروشگاه آرایشی A.B تهران است، پیاده شوید. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر به فروشگاه آرایشی A.B تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه آرایشی A.B تهران را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم آرایشی که در محدوده آرایشی A.B واقع شده‌اند:

 • تتوشاپ
  فرحزادی، بلوار دریا، بین شکوفان دوم و شکوفان یکم
 • لوازم آرایشی و بهداشتی دانژه
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری، فرحزادی
 • گالری چهره
  بلوار دادمان، درختی، خراسانی
 • فروشگاه هدیه سپیده
  بلوار دادمان، درختی، خراسانی
 • فروشگاه لوازم آرایش صاحارا
  (5.0)
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری، فرحزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آرایشی A.B اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آرایشی A.B در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آرایشی A.B ندارد.
  neshan logo