info
عکس انستیتو بیماری‌های پستان کاویانی
category

انستیتو بیماری‌های پستان کاویانی محله توانیر، تهران

مکان مرتبط با بهداشت و درمان
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی انستیتو بیماری‌های پستان کاویانی

انستیتو بیماری‌های پستان کاویانی (مکان مرتبط با بهداشت و درمان) در محله توانیر تهران و خیابان عباس پور واقع شده است. این مکان یکی از سه بهداشت و درمان در محله توانیر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دی، موزه عکس و عکاسی و مرکز خرید گاندی و همچنین رادیولوژی و سونوگرافی نیلو (دکتر فاطمه مهتاب قربانی)، کلینیک تخصصی پوست و مو و لیزر به سیما، داروخانه شبانه روزی قلب تهران، رستوران مزه و آزمایشگاه دنا (نیلوفر سابق) قرار گرفته است.
سایر مراکز حوزه بهداشت و درمان که در محدوده انستیتو بیماری‌های پستان کاویانی واقع شده‌اند:

 • کلینیک چشم پزشکی دکتر ولی
  بهشتی، ولیعصر
 • مطب دکتر فراهانی
  ولیعصر، صانعی
 • مرکز سرطان پستان جهاد دانشگاهی
  بزرگراه شهید حقانی
 • مطب دکتر قربانی پور
  بزرگراه شهید حقانی، بین گاندی و میدان ونک
 • مطب دکتر لشگری
  ملاصدرا، شاد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط raha___ (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی انستیتو بیماری‌های پستان کاویانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد انستیتو بیماری‌های پستان کاویانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه انستیتو بیماری‌های پستان کاویانی ندارد.
  neshan logo