info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان هفتم تیر پایانه افشار
category

ایستگاه اتوبوس میدان هفتم تیر پایانه افشار محله قائم مقام - سنائی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان هفتم تیر پایانه افشار

ایستگاه اتوبوس میدان هفتم تیر پایانه افشار (ایستگاه اتوبوس) در محله قائم مقام - سنائی تهران و خیابان لطفی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله قائم مقام - سنائی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بلوک هبلکس رسپینا و همچنین فرش ساوین، میدان هفت تیر، بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ، درمانکده و فست فود حلزون قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو هفت تیر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان هفتم تیر پایانه افشار تهران

ایستگاه اتوبوس میدان هفتم تیر پایانه افشار تهران در شهر تهران، محله قائم مقام - سنائی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در مفتح، لطفی واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان هفتم تیر پایانه افشار تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو هفت تیر نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس آرمن تاکسی قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان هفتم تیر پایانه افشار تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان هفتم تیر پایانه افشار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس طالقانی
  مفتح جنوبی، بین مبینی و عطارد
 • ایستگاه اتوبوس شیرودی
  مفتح جنوبی، بین مبینی و عطارد
 • ایستگاه اتوبوس بهار شیراز
  سهروردی جنوبی، بهار شیراز، بین ملیکیان و زنده دلان
 • ایستگاه اتوبوس پل کریمخان
  پل کریمخان، کریمخان زند، بین قرنی و میرزای شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس کریمخان
  قرنی، بین جرداق و باقری قصرالدشتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان هفتم تیر پایانه افشار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان هفتم تیر پایانه افشار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان هفتم تیر پایانه افشار ندارد.
  neshan logo