info
عکس تعمیرگاه خودرو
category

تعمیرگاه خودرو محله لویزان - شیان، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تعمیرگاه خودرو

تعمیرگاه خودرو (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله لویزان - شیان تهران و خیابان زنبق واقع شده است. این مکان یکی از سی و هشت تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله لویزان - شیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار گل و گیاه شهید بابایی و همچنین شهرک لویزان 1، پارکینگ بلوک۱۴، پایگاه سلامت ارتش، زمین بازی اسکیت شهرک لویزان 1 و درمانگاه داروخانه شهرک لویزان 1 قرار گرفته است.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده تعمیرگاه خودرو واقع شده‌اند:

 • مرکز تخصصی دیزاین خودرو
  بزرگراه شهید بابایی
 • سرامیک گاراژ
  بزرگراه شهید بابایی
 • خدمات سی ان جی سید
  بابایی
 • اتو کلنیک وزیری
  بزرگراه شهید بابایی
 • تعمیرگاه بنز نعمتی
  بابایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ( مهدی ) (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعمیرگاه خودرو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعمیرگاه خودرو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعمیرگاه خودرو ندارد.
  neshan logo