info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه 85
category

ایستگاه اتوبوس کوچه 85 محله رحمت آباد بالا، حمیدیا

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه 85

ایستگاه اتوبوس کوچه 85 (ایستگاه اتوبوس) در محله رحمت آباد بالا حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله رحمت آباد بالا حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تصفیه آب دنا و همچنین خدمات فنی شتاب، هزارویک شب، سوئیت رز، سوپر مارکت صدیقی و کود و بذر اکبری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه 85 حمیدیا

در شهر حمیدیا، محله رحمت آباد بالا ، ایستگاه اتوبوس کوچه 85 حمیدیا قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید دشتی، بین دشتی 85 و 87 قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کوچه 85 حمیدیا عبور می‌کنند، به نقاط مختلف حمیدیا بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس حمیدیا واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوچه 85 حمیدیا، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه 85 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 105 و 113
 • ایستگاه اتوبوس ارژنگ
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 26 و 28
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 39 و 41
 • ایستگاه اتوبوس کوچه 37
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 37 و 39
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه 85 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه 85 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه 85 ندارد.
  neshan logo