info
عکس ایستگاه اتوبوس شهیدان کاظمی
category

ایستگاه اتوبوس شهیدان کاظمی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهیدان کاظمی

ایستگاه اتوبوس شهیدان کاظمی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان رزمندگان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی و توانبخشی توان افزا، رستوران تک ستاره، فروشگاه گوشت و ماهی شهر، باشگاه بدنسازی وی آی پی و اتو سرویس تک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهیدان کاظمی اصفهان

ایستگاه اتوبوس شهیدان کاظمی اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله پرتمان پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در رزمندگان، بین فرهنگ و سپاه قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهیدان کاظمی اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

تاکسی سرویس شاداب هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهیدان کاظمی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهیدان کاظمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کلانتری
  شهیدان کاظمی(کوجان)، بین محسن اکبری و شبنم
 • ایستگاه اتوبوس بنفشه
  رزمندگان
 • ایستگاه اتوبوس ماه فرخی
  رزمندگان، ماه فرخی
 • ایستگاه اتوبوس امید
  شهیدان کاظمی(کوجان)، بین امید و ابراهیمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهیدان کاظمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهیدان کاظمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهیدان کاظمی ندارد.
  neshan logo