info
عکس ایستگاه اتوبوس رشید
category

ایستگاه اتوبوس رشید محله تهران پارس، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رشید

ایستگاه اتوبوس رشید (ایستگاه اتوبوس) در محله تهران پارس تهران و خیابان امیری طائمه (142) واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله تهران پارس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری تندیس و همچنین پیتزا کندیک، سالن ماساژ ژیناسا، سالن زیبایی گیوا شعبه تهرانپارس، رستوران کندو و آموزشگاه زبان اسپیکان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رشید تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس رشید تهران است که در محله تهران پارس قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار خوشوقت، امیری طائمه (142)، بین رشید 115 و کیخسروی 117 بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس رشید تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید باقری قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی مهران قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رشید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس زرین
  بزرگراه باقری، فرجام شرقی، بین گلشنی 117 و آهنی امینه 119
 • ایستگاه اتوبوس تیر انداز
  بلوار خوشوقت، بین 160 و قره زاد نیا
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه رشید
  بزرگراه باقری، فرجام شرقی، پل فرجام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رشید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رشید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رشید ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار خوشوقت، امیری طائمه (142)، بین رشید 115 و کیخسروی 117
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo