info
عکس مطب دکتر محمد ابریشمی
category

مطب دکتر محمد ابریشمی محله شهرک مهرآباد، مشهد

درباره‌ی مطب دکتر محمد ابریشمی

مطب دکتر محمد ابریشمی (مطب پزشک) در محله شهرک مهرآباد مشهد و خیابان مهرآباد واقع شده است. این مطب یکی از سه مطب پزشک در محله شهرک مهرآباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه دکتر ربابی، باشگاه پرورش اندام امیر کیان، مسجد امام حسین (ع)، مواد غذایی نسایی و دبستان حاج محمد نوید قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد مطب دکتر محمد ابریشمی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ralipanah
  پنجشنبه 13 مرداد ماه 1401

  همیشه تعطیله


سایر پزشکان که در محدوده مطب دکتر محمد ابریشمی واقع شده‌اند:

 • سمانه خالق نژاد پزشک عمومی
  (5.0)
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 13 و 15
 • مطب دکتر شاه عالمی
  (5.0)
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 13 و مهرآباد 15
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رنجبر (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مطب دکتر محمد ابریشمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مطب دکتر محمد ابریشمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مطب دکتر محمد ابریشمی ندارد.
  neshan logo