info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای مهر آباد
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای مهر آباد (محله شهرک مهرآباد، مشهد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای مهر آباد

موقعیت ایستگاه اتوبوس ابتدای مهر آباد در محله شهرک مهرآباد مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ابتدای مهر آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مهرآباد مشهد و خیابان مهرآباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مهرآباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باشگاه پرورش اندام امیر کیان، مواد غذایی نسایی، مسجد امام حسین (ع)، داروخانه دکتر ربابی و رستوران سلام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای مهر آباد

ایستگاه اتوبوس ابتدای مهر آباد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله شهرک مهرآباد خیابان مهرآباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بابانظر، مهرآباد واقع شده است. ایستگاه اتوبوس ابتدای مهر آباد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

آژانس شبانه روزی توربین هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ابتدای مهر آباد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای مهر آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا (ع)
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 16 و 21
 • ایستگاه اتوبوس انتهای شهید علیمردانی
  بلوار شهید اسماعیل پور، بین شهید علیمردانی و اسماعیل پور 17
 • ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 6
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، بین کارگر 6 و 8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای مهر آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای مهر آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای مهر آباد ندارد.
  location استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه بابانظر، مهرآباد
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo