عکس ایستگاه اتوبوس پارک نصرت
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پارک نصرت (محله شهرک مهرآباد، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار حر، شهید کارگر راضی، بین کارگر 20 و 22

موقعیت ایستگاه اتوبوس پارک نصرت در محله شهرک مهرآباد مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پارک نصرت (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مهرآباد مشهد و خیابان شهید کارگر راضی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مهرآباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید و همچنین مسجد المهدی، مدرسه شهید اول، گیم سنتر منچستر، سوپر شعبانی و نانوایی تنوری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک نصرت

آدرس ایستگاه اتوبوس پارک نصرت، شهر مشهد، محله شهرک مهرآباد خیابان شهید کارگر راضی است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار حر، شهید کارگر راضی، بین کارگر 20 و 22 بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پارک نصرت عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی یاسر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک نصرت و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار حر، شهید کارگر راضی، بین کارگر 20 و 22


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک نصرت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حر 5
  بلوار حر، بین حر 3 و 5
 • ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 90
  بزرگراه بابانظر، بعد از مهرآباد
 • ایستگاه اتوبوس حر 2
  بلوار حر، بین حر 4 و پورسینا
 • ایستگاه اتوبوس ابراهیم آباد
  بلوار مفتح شرقی، شهید علیرضا قدوسی 11، شهید علیرضا قدوسی، شهید علیرضا قدوسی 2
 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 5
  بلوار حر، پورسینا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک نصرت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک نصرت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک نصرت ندارد.
  neshan logo