عکس تعمیرگاه لوازم خانگی ایران سرویس
category

تعمیرگاه لوازم خانگی ایران سرویس (محله مرز محله، تبریز)

تعمیرگاه لوازم خانگی
استان آذربایجان شرقی تبریز استان آذربایجان شرقی، تبریز، امیر کبیر، بازار شهرک

موقعیت تعمیرگاه لوازم خانگی ایران سرویس در محله مرز محله تبریز را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تبریز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

تعمیرگاه لوازم خانگی ایران سرویس (تعمیرگاه لوازم خانگی) در محله مرز محله تبریز و خیابان بازار شهرک واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری الماس غرب و همچنین اداره پست شهرک امام، مجتمع ورزشی کارگران تبریز، بربری پزی، کلینیک شهرک و کلانتری 18 تبریز قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان آذربایجان شرقی، تبریز، امیر کبیر، بازار شهرک

تلفن تماس: 09143093466


سایر تعمیرگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده تعمیرگاه لوازم خانگی ایران سرویس واقع شده‌اند:

 • نمایندگی اسنوا دوو
  (5.0)
  دامپزشکی، 12 متری اعظمی، بین البرز و ده متری سبلان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حیدری (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعمیرگاه لوازم خانگی ایران سرویس تبریز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  تعمیرگاه لوازم خانگی ایران سرویس تعمیرات تعمیرگاه تعمیرکار لوازم خانگی

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد تعمیرگاه لوازم خانگی ایران سرویس

  • avatar
   حامد (شهریار سطح ۴) سه شنبه 11 آبان ماه 1400

   عالی

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعمیرگاه لوازم خانگی ایران سرویس تبریز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعمیرگاه لوازم خانگی ایران سرویس تبریز ندارد.