info
عکس ایستگاه اتوبوس هنرستان رازی
category

ایستگاه اتوبوس هنرستان رازی محله همت آباد، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هنرستان رازی

ایستگاه اتوبوس هنرستان رازی (ایستگاه اتوبوس) در محله همت آباد اصفهان و خیابان آبشار سوم (شهید آوینی) واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله همت آباد اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دریاچه مشتاق سوم و همچنین هنرستان رازی اصفهان، ایستگاه اتوبوس هنرستان رازی، زمین تنیس بژیو، مسجد علی ابن الحسین علیه السلام و اتو سرویس معلم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هنرستان رازی اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس هنرستان رازی اصفهان، شهر اصفهان، محله همت آباد است. آدرس این ایستگاه اتوبوس آبشار سوم (شهید آوینی)، بین سپهر و الهیه می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس هنرستان رازی اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس آبشار قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس هنرستان رازی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هنرستان رازی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس لاله غربی 2
  لاله غربی، بین نشاط دوم و باغ مشهد
 • ایستگاه اتوبوس باغ مشهد
  سلمان فارسی، بین ولی عصر و آزادی
 • ایستگاه اتوبوس پل شهرستان
  سلمان فارسی (مشتاق سوم)، بعد از پل شهرستان
 • ایستگاه اتوبوس لاله غربی 1
  لاله غربی، بین غلامرضا علیخانی و امین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هنرستان رازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هنرستان رازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هنرستان رازی ندارد.
  neshan logo