info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه آبشار
category

ایستگاه اتوبوس پایانه آبشار محله همت آباد، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه آبشار

ایستگاه اتوبوس پایانه آبشار (ایستگاه اتوبوس) در محله همت آباد اصفهان و خیابان سپهسالار، شهید طبائیان، آبشار سوم (شهید آوینی) واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله همت آباد اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پل شهرستان و همچنین ایستگاه اتوبوس پردیس هنر آبشار، سوپر مارکت آبشار، نانوایی، کارواش آبشار و سرویس بهداشتی بوستان پردیس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه آبشار اصفهان

در شهر اصفهان، محله همت آباد ، ایستگاه اتوبوس پایانه آبشار اصفهان قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در سپهسالار، شهید طبائیان، آبشار سوم (شهید آوینی) قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس پایانه آبشار اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس آبشار واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه آبشار اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه آبشار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بوستان شهرداری
  آبشار سوم (شهید آوینی)
 • ایستگاه اتوبوس لاله غربی 2
  لاله غربی، بین نشاط دوم و باغ مشهد
 • ایستگاه اتوبوس لاله غربی 1
  لاله غربی، بین غلامرضا علیخانی و امین
 • ایستگاه اتوبوس کوی بهار
  سپهسالار، بهار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه آبشار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه آبشار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه آبشار ندارد.
  neshan logo