info
عکس ایستگاه اتوبوس پردیس هنر آبشار
category

ایستگاه اتوبوس پردیس هنر آبشار محله همت آباد، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پردیس هنر آبشار

ایستگاه اتوبوس پردیس هنر آبشار (ایستگاه اتوبوس) در محله همت آباد اصفهان و خیابان سپهسالار، شهید طبائیان، آبشار سوم (شهید آوینی) واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله همت آباد اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پل شهرستان و همچنین بوستان پردیس هنر، آمفی تئاتر تابستانی پردیس هنر، سوپر مارکت آبشار، اتو سرویس معلم و مجتمع مسکونی رزلند قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پردیس هنر آبشار اصفهان

ایستگاه اتوبوس پردیس هنر آبشار اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله همت آباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در سپهسالار، شهید طبائیان، آبشار سوم (شهید آوینی) قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس پردیس هنر آبشار اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی سرویس آبشار هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پردیس هنر آبشار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  بازارچه، بین ارم و محمود دهقان
 • ایستگاه اتوبوس جی شیر
  سلمان فارسی (مشتاق سوم)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 08 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پردیس هنر آبشار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 08 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پردیس هنر آبشار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پردیس هنر آبشار ندارد.
  neshan logo