info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید دایی 6
category

ایستگاه اتوبوس شهید دایی 6 محله کوی المهدی، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید دایی 6

ایستگاه اتوبوس شهید دایی 6 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی المهدی مشهد و خیابان شهید محمد دایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله کوی المهدی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رنگ و ابزار هامر، بانک کتاب کالج، مسجد امام زمان، اغذیه آیدا و بوتیک مون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید دایی 6 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس شهید دایی 6 مشهد، شهر مشهد، محله کوی المهدی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس مهدی، مهدی 6، شهید محمد دایی، بین دایی 4 و 6 می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید دایی 6 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی اژانس سجادسیر واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید دایی 6 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قائم 2
  کوشش 34-اصلانی، قائم، بین قائم 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس قائم 66
  هفت حوض
 • ایستگاه اتوبوس صبا غربی 14
  بلوار شهید اصلانی، بین اصلانی 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس هفت حوض ۳
  هفت حوض، بین هفت حوض 1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس قائم 37
  هفت حوض
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید دایی 6 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید دایی 6 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید دایی 6 ندارد.
  neshan logo