عکس پایانه تاکسیرانی چهار راه تهرانپارس
category

پایانه تاکسیرانی چهار راه تهرانپارس (محله آشتیانی، تهران)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید دوران

موقعیت پایانه تاکسیرانی چهار راه تهرانپارس در محله آشتیانی را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایانه تاکسیرانی چهار راه تهرانپارس (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله آشتیانی تهران و خیابان دوران، جنوب واقع شده است. این پایانه یکی از پنج پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله آشتیانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ سپید و همچنین شهر کتاب، هتل شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پایانه مسافربری تهران پارس، شرکت داروسازی ابوریحان و رستوران صدف قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید دوران


سایر پایانه‌های که در محدوده پایانه تاکسیرانی چهار راه تهرانپارس واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط زندی🇮🇷 (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه تاکسیرانی چهار راه تهرانپارس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه تاکسیرانی چهار راه تهرانپارس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه تاکسیرانی چهار راه تهرانپارس ندارد.