info
عکس ایستگاه اتوبوس شهر بازی
category

ایستگاه اتوبوس شهر بازی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهر بازی

ایستگاه اتوبوس شهر بازی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان انقلاب اسلامی، بهارستان غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ملک شهر اصفهان و پاساژ 38 دستگاه و همچنین بوستان چوبی ها، سازمان آب و فاضلاب، پارکینگ شهربازی، دبیرستان غیر انتفاعی کاشف و سوپر شب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو مفتح، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهر بازی اصفهان

ایستگاه اتوبوس شهر بازی اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله خانه اصفهان پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در انقلاب اسلامی، بهارستان غربی واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهر بازی اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو مفتح نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی پرواز واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهر بازی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهر بازی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید علیخانی
  بهارستان شرقی، بین گلستان و رباط دوم
 • ایستگاه اتوبوس شهید صادقیان
  انقلاب اسلامی، 17 شهریور، تقاطع شهید صادقیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهر بازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهر بازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهر بازی ندارد.
  neshan logo