info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهید علیخانی
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهید علیخانی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهید علیخانی

ایستگاه اتوبوس میدان شهید علیخانی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان رباط دوم (سید رضی)، بهارستان شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی نقل و نبات و مرکز خرید نقش جهان و همچنین ایستگاه مترو شهید علیخانی، آزمایشگاه قاضی عسگر، درمانگاه دندانپزشکی صدرا، مرکز چشم پزشکی و بینایی سنجی خانه عینک و بستنی نعمت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید علیخانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهید علیخانی اصفهان

ایستگاه اتوبوس میدان شهید علیخانی اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله گل محمدی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس رباط دوم (سید رضی)، بهارستان شرقی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان شهید علیخانی اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید علیخانی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان شهید علیخانی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهید علیخانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهر بازی
  انقلاب اسلامی، بهارستان غربی
 • ایستگاه اتوبوس کوی دانش
  شهید مطهری، بین 22 بهمن و پزشکان
 • ایستگاه اتوبوس پزشکان
  رباط سوم (شهید علم الهدی)، بین 22 بهمن و پزشکان
 • ایستگاه اتوبوس مهدیه
  شهید مطهری، مهدیه، بین بهار و مدرس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهید علیخانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهید علیخانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهید علیخانی ندارد.
  neshan logo