info
عکس ایستگاه اتوبوس شهربازی
category

ایستگاه اتوبوس شهربازی محله بهرام آباد، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهربازی

ایستگاه اتوبوس شهربازی (ایستگاه اتوبوس) در محله بهرام آباد اصفهان و خیابان انقلاب اسلامی، بهارستان غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله بهرام آباد اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ملک شهر اصفهان و پاساژ 38 دستگاه و همچنین جان اسنک پلاس شعبه 2، تهیه غذا و کترینگ زند، کافه دریاچه ملکشهر، ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی و بوستان چوبی ها قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهربازی اصفهان

ایستگاه اتوبوس شهربازی اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله خانه اصفهان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در انقلاب اسلامی، بهارستان غربی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهربازی اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید علیخانی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی پرواز قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهربازی اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهربازی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید علیخانی
  رباط دوم (سید رضی)، بهارستان شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهربازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهربازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهربازی ندارد.
  neshan logo