info
عکس سوپر مارکت علی
category

سوپر مارکت علی محله شهرک قائم، اراک

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت علی

سوپر مارکت علی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله شهرک قائم اراک و خیابان دانش واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله شهرک قائم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک قائم و همچنین پارک قائم آل محمد، خودپرداز بانک قوامین، الکتریکی فردوسی، دانشگاه پردیس شهید باهنر مرکزی و سرویس بهداشتی عمومی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت علی واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت میثم
  بزرگراه امام علی، محمد محمدی
 • هایپر مارکت گلبرگ
  بزرگراه امام علی، رشادت، صادق منش
 • سوپرمارکت دشمیر
  بزرگراه امام علی، بین بسیج مستضعفین و محمد محمدی
 • دخانیات پیپ
  بزرگراه امام علی، عراقی، بین حافظ 3 و نیلوفر 7
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Rostami (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت علی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت علی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت علی ندارد.
  neshan logo