info
عکس فروشگاه لباس زیر نازلی
category

فروشگاه لباس زیر نازلی محله معلم - امیریه، اراک

فروشگاه لباس زیر
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه لباس زیر نازلی

فروشگاه لباس زیر نازلی (فروشگاه لباس زیر) در محله معلم - امیریه اراک و خیابان کوی امیریه واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شیک پوشان و همچنین پیتزا و ساندویچ عصر جدید، خودپرداز بانک قرض الحسنه مهر ایران، بانک قرض الحسنه مهر ایران شعبه معلم، پارک سوم خرداد و پیرایش ساحل قرار گرفته است.

درباره فروشگاه لباس زیر نازلی اراک

برای رفتن به فروشگاه لباس زیر نازلی اراک باید به شهر اراک، محله شهرک معلم و بروید. فروشگاه لباس زیر نازلی اراک یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله شهرک معلم است.

چطور به فروشگاه لباس زیر نازلی اراک برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه لباس زیر نازلی اراک از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مجتمع پرستو قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه لباس زیر نازلی اراک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه لباس زیر نازلی اراک را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سورهٔ فاطر آیهٔ ١٥ (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه لباس زیر نازلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه لباس زیر نازلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه لباس زیر نازلی ندارد.
location استان مرکزی، اراک، بلوار کشاورز، بلوار شهدای دولت، کوی امیریه، بین چهارراه معلم و سخاوت 1
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری فروشگاه لباس زیر نازلی

شنبه 09:00 تا 21:30
یک‌شنبه 09:00 تا 21:30
دوشنبه 09:00 تا 21:30
سه‌شنبه 09:00 تا 21:30
چهارشنبه 09:00 تا 21:30
پنج‌شنبه 09:00 تا 21:30
جمعه 09:00 تا 21:30
ثبت نظر و تصویر
neshan logo