info
عکس مبلمان پارسا
category

مبلمان پارسا محله طالقانی، اراک

فروشگاه مبلمان
3.0
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مبلمان پارسا

مبلمان پارسا (فروشگاه مبلمان) در محله طالقانی اراک و بلوار آیت الله طالقانی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه مبلمان در محله طالقانی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اگزوز سازی تهران خودرو، تالار پذیرایی پردیس، کالای برق و الکتریکی قربانی، نانوایی تافتون آرد کامل و خودپرداز بانک صادرات قرار گرفته است.

درباره فروشگاه مبلمان پارسا اراک

برای رفتن به فروشگاه مبلمان پارسا اراک باید به شهر اراک، محله شهرک ابوالفضل و بروید. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 08632771967 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه مبلمان پارسا اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک ابوالفضل است. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند تولیدی مبلیران و مبل میثم در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه مبلمان پارسا اراک برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مبلمان پارسا اراک از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سایپا قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم به فروشگاه مبلمان پارسا اراک مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه مبلمان پارسا اراک دارید، با ما به اشتراک بگذارید.
مبلمان پارسا در سایر شهرها


سایر فروشگاه‌های مبل و مبلمان که در محدوده مبلمان پارسا واقع شده‌اند:

 • تولیدی مبلیران
  طالقانی، شهدای شبان، حقانی
 • مبل میثم
  بلوار آیت الله طالقانی، باقی زاده، سعادت، حقانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حلمی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مبلمان پارسا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مبلمان پارسا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مبلمان پارسا ندارد.
  neshan logo