info
عکس ایستگاه اتوبوس مترو آزادی
category

ایستگاه اتوبوس مترو آزادی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مترو آزادی

ایستگاه اتوبوس مترو آزادی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان سعادت آباد (آزادگان) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری کاویان و همچنین آتلیه وعکاسی افشین، میدان آزادی، فست فود جکس، داروخانه شبانه روزی کربکندی و آژانس هواپیمایی پرستیژ اصفهان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو آزادی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مترو آزادی اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس مترو آزادی اصفهان، شهر اصفهان، محله سعادت آباد است. آدرس این ایستگاه اتوبوس سعادت آباد (آزادگان) می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مترو آزادی اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو دانشگاه قرار دارد. تاکسی تلفنی ایناز هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مترو آزادی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مترو آزادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عمار
  مرداویج (شیخ کلینی)، بین عمار و استقلال
 • ایستگاه اتوبوس خانه کارگر
  دانشگاه، بین درب دانشکاه و زیرگذر شهدای غزه
 • ایستگاه اتوبوس مرداویج
  هزارجریب
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  چهار باغ بالا، بین فرشادی و عطاالملک
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مترو آزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مترو آزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مترو آزادی ندارد.
  neshan logo