info
عکس ایستگاه اتوبوس فرایبورگ
category

ایستگاه اتوبوس فرایبورگ اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرایبورگ

ایستگاه اتوبوس فرایبورگ (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان سعادت آباد (آزادگان)، مصلی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تفریحی گردشگری ایران زمین و همچنین کافه رستوران سیلو، پلیس - 10، اداره کل راه و شهرسازی استان، فیزیوتراپی فیزیورادان و نانوایی اداره راه شهرسازی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرایبورگ اصفهان

ایستگاه اتوبوس فرایبورگ اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله تخت فولاد پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به سعادت آباد (آزادگان)، مصلی بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فرایبورگ اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی ایناز قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فرایبورگ اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرایبورگ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رسالت
  مرداویج (شیخ کلینی)، بین فارابی میانی و رسالت
 • ایستگاه اتوبوس مترو آزادی
  سعادت آباد (آزادگان)
 • ایستگاه اتوبوس پارک مرداویج
  فرایبورگ، آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرایبورگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرایبورگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرایبورگ ندارد.
  neshan logo