info
عکس هلدینگ تجلی مهر ایرانیان
category

هلدینگ تجلی مهر ایرانیان محله ونک، تهران

درباره‌ی هلدینگ تجلی مهر ایرانیان

هلدینگ تجلی مهر ایرانیان (ساختمان اداری) در محله ونک تهران و خیابان پدیدار واقع شده است. این ساختمان یکی از بیست و هشت ساختمان اداری در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کودک آب و آتش ، بیمارستان شهید هاشمی نژاد، آبنمای آب و آتش، موزه پول و مجتمع کامپیوتر پایتخت و همچنین کارگزاری مفید-اطلس، کویر موتور، آژانس هواپیمایی ستاره ونک، جراح بینی دکتر حبیب سهرابی و مرکز آمبولانس خصوصی پارس امداد قرار گرفته است.
سایر ساختمان‌های اداری که در محدوده هلدینگ تجلی مهر ایرانیان واقع شده‌اند:

 • ساختمان 21
  بزرگراه کردستان، پردیس(دانشور)، کار و تجارت
 • ساختمان شماره چهار همراه اول
  بزرگراه کردستان، ونک
 • ساختمان اگرو سنتر
  نلسون ماندلا (جردن)، یزدان پناه
 • ساختمان مانا
  نلسون ماندلا، بیست و پنجم
 • کارگذاری مفید
  نلسون ماندلا، بیست و پنجم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هلدینگ تجلی مهر ایرانیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هلدینگ تجلی مهر ایرانیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هلدینگ تجلی مهر ایرانیان ندارد.
  neshan logo