عکس ایستگاه اتوبوس سیدالشهدا
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس سیدالشهدا (محله تهرانپارس شرقی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار شاهد، بین قره زاده نیا و گرجی

موقعیت ایستگاه اتوبوس سیدالشهدا در محله تهرانپارس شرقی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس سیدالشهدا (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانپارس شرقی تهران و بلوار شاهد واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله تهرانپارس شرقی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی و اسکیت امید شرق و همچنین مسجد حضرت سیدالشهدا، فست فود سارا، آموزشگاه پارسیان، فروشگاه افق کوروش و دفتر خدمات الکترونیک شهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سیدالشهدا

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس سیدالشهدا است که در محله تهرانپارس شرقی بلوار شاهد قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شاهد، بین قره زاده نیا و گرجی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سیدالشهدا عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو فرهنگسرا قرار دارد. همچنین آژانس جشنواره را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سیدالشهدا مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار شاهد، بین قره زاده نیا و گرجی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سیدالشهدا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  بلوار خوشوقت، بین گلستانی حبیبی و رحمانی
 • ایستگاه اتوبوس تیرانداز
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس تیر انداز
  بلوار خوشوقت، بین 160 و قره زاد نیا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سیدالشهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سیدالشهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سیدالشهدا ندارد.
  neshan logo