info
عکس اموزشگاه لیگو
category

اموزشگاه لیگو محله پونک، تهران

درباره‌ی اموزشگاه لیگو

اموزشگاه لیگو (موسسه آموزشی) در محله پونک تهران و خیابان گلها واقع شده است. این موسسه یکی از چهل و چهار موسسه آموزشی در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین سردار جنگل، مخابرات پیام نور، نانوایی بربری، فروشگاه تانیش دریانی و بوستان جوانان و نوجوانان قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده اموزشگاه لیگو واقع شده‌اند:

 • مهکامه آفرینش هستی
  بزرگراه ستاری، شقایق دوازدهم
 • مجتمع آموزشی صنایع غذایی آرتان
  بزرگراه ستاری، بیست متری گلستان شرقی، بین ساداتی و لادن
 • مرکز مشاوره و خدمات طرحی نو
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، مخبری، بین شقایق و میدان استاد محمد غفاری
 • آموزشگاه موسیقی گلبانگ سپهر
  بزرگراه ستاری، مخبری، بین سردار جنگل و ایران زمین شمالی
 • آموزشگاه لوموس
  بزرگراه ستاری، مخبری، افخمی، حیدری مقدم غربی، بین اندیشه و احداثی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اموزشگاه لیگو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اموزشگاه لیگو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اموزشگاه لیگو ندارد.
  neshan logo