info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه شهید هاشمی نژاد
category

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید هاشمی نژاد محله شهید هاشمی نژاد، مشهد

ایستگاه اتوبوس
3.0
2 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه شهید هاشمی نژاد

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید هاشمی نژاد (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید هاشمی نژاد مشهد و خیابان هاشمی نژاد 3 واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله شهید هاشمی نژاد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه نادری و پاساژ گنجینه کتاب و همچنین هتل اولیا مشهد، تالار شهر مشهد، مسجد حوض لقمان، مهمانپذیر آلتون و شورای شهر مشهد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه شهید هاشمی نژاد مشهد

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید هاشمی نژاد مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله شهید هاشمی نژاد پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهید هاشمی نژاد، هاشمی نژاد 3 بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه شهید هاشمی نژاد مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهدا قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس همافر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه شهید هاشمی نژاد مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه شهید هاشمی نژاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 6
  شهید دیالمه، آخوند خراسانی
 • ایستگاه اتوبوس آیت الله عبادی 31
  آیت الله عبادی، بین عبادی 29 و 31
 • ایستگاه اتوبوس شیرازی 2
  آیت الله شیرازی (بالا خیابان)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Neshan (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 19 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه شهید هاشمی نژاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 19 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه شهید هاشمی نژاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه شهید هاشمی نژاد ندارد.
  neshan logo