info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک جمهوری
category

ایستگاه اتوبوس شهرک جمهوری محله کیانشهر جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک جمهوری

ایستگاه اتوبوس شهرک جمهوری (ایستگاه اتوبوس) در محله کیانشهر جنوبی تهران و خیابان خواجوی کرمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله کیانشهر جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سالن زیبایی شیرین عدل، جگر و کبابسرا نارنج، مجتمع نان شاطری، خدمات جلوبندی علی و میلاد و پخش ذغال استار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک جمهوری تهران

ایستگاه اتوبوس شهرک جمهوری تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله کیانشهر جنوبی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آزادگان، سلیمی، خواجوی کرمانی، بین چهارم و سوم واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهرک جمهوری تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس محتشم قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک جمهوری تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک جمهوری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه هاشم آباد
  رضایی
 • ایستگاه اتوبوس ذوالفقاری
  بزرگراه بعثت
 • ایستگاه اتوبوس جوانه
  بزرگراه بعثت، امام رضا، ابراهیمی، بین جوانه و فتحی
 • ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی
  بزرگراه بعثت، امام رضا، ابراهیمی، بین جوانه و فتحی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک جمهوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک جمهوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک جمهوری ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه آزادگان، سلیمی، خواجوی کرمانی، بین چهارم و سوم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo