info
عکس خوابگاه شهید شهریاری
category

خوابگاه شهید شهریاری محله اوین، تهران

خوابگاه و پانسیون
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خوابگاه شهید شهریاری

خوابگاه شهید شهریاری (خوابگاه و پانسیون) در محله اوین تهران و خیابان زارع بیگی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این خوابگاه یکی از نه خوابگاه و پانسیون در محله اوین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری ولنجک و همچنین سلف کوی دانشگاه شهید بهشتی و سرپرستی کل خوابگاه کوی پسران دانشگاه شهید بهشتی قرار گرفته است.
سایر خوابگاه‌های که در محدوده خوابگاه شهید شهریاری واقع شده‌اند:

 • درب ورودی خوابگاه متاهلین دانشگاه شهید بهشتی
  دانشجو
 • بلوک ۳ خوابگاه برادران
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، درکه، زارع بیگی
 • بلوک 4 خوابگاه پسران بهشتی
  عدالت، کوی دانشگاه
 • بلوک دوم کوی برادران
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، درکه، زارع بیگی
 • بلوک 5
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، درکه، زارع بیگی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hardani (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خوابگاه شهید شهریاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خوابگاه شهید شهریاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خوابگاه شهید شهریاری ندارد.
  neshan logo