info
عکس سرپرستی کل خوابگاه کوی پسران دانشگاه شهید بهشتی
category

سرپرستی کل خوابگاه کوی پسران دانشگاه شهید بهشتی محله اوین، تهران

خوابگاه و پانسیون
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سرپرستی کل خوابگاه کوی پسران دانشگاه شهید بهشتی

سرپرستی کل خوابگاه کوی پسران دانشگاه شهید بهشتی (خوابگاه و پانسیون) در محله اوین تهران و خیابان زارع بیگی واقع شده است. این خوابگاه یکی از نه خوابگاه و پانسیون در محله اوین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری ولنجک و همچنین سلف کوی دانشگاه شهید بهشتی، سالن شماره چهار خوابگاه کوی پسران و خوابگاه شهید شهریاری قرار گرفته است.
سایر خوابگاه‌های که در محدوده سرپرستی کل خوابگاه کوی پسران دانشگاه شهید بهشتی واقع شده‌اند:

 • درب ورودی خوابگاه متاهلین دانشگاه شهید بهشتی
  دانشجو
 • بلوک ۳ خوابگاه برادران
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، درکه، زارع بیگی
 • بلوک 4 خوابگاه پسران بهشتی
  عدالت، کوی دانشگاه
 • بلوک دوم کوی برادران
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، درکه، زارع بیگی
 • بلوک 5
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، درکه، زارع بیگی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پیمان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرپرستی کل خوابگاه کوی پسران دانشگاه شهید بهشتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سرپرستی کل خوابگاه کوی پسران دانشگاه شهید بهشتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرپرستی کل خوابگاه کوی پسران دانشگاه شهید بهشتی ندارد.
  neshan logo