info
عکس بلوک 5
category

بلوک 5 محله اوین، تهران

خوابگاه و پانسیون
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بلوک 5

بلوک 5 (خوابگاه و پانسیون) در محله اوین تهران و بزرگراه شهید چمران، فضل الله، درکه، زارع بیگی واقع شده است. این خوابگاه یکی از نه خوابگاه و پانسیون در محله اوین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری ولنجک و همچنین خوابگاه کوی برادران دانشگاه شهید بهشتی، مجتمع دانش پژوهان، ایستگاه اتوبوس خوابگاه پسران و سالن شماره چهار خوابگاه کوی پسران قرار گرفته است.
سایر خوابگاه‌های که در محدوده بلوک 5 واقع شده‌اند:

 • درب ورودی خوابگاه متاهلین دانشگاه شهید بهشتی
  دانشجو
 • بلوک ۳ خوابگاه برادران
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، درکه، زارع بیگی
 • خوابگاه شهید شهریاری
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، درکه، زارع بیگی
 • بلوک دوم کوی برادران
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، درکه، زارع بیگی
 • سرپرستی کل خوابگاه کوی پسران دانشگاه شهید بهشتی
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، درکه، زارع بیگی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hardani (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بلوک 5 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بلوک 5 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بلوک 5 ندارد.
  neshan logo