info
عکس ایستگاه اتوبوس خوابگاه پسران
category

ایستگاه اتوبوس خوابگاه پسران محله اوین، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خوابگاه پسران

ایستگاه اتوبوس خوابگاه پسران (ایستگاه اتوبوس) در محله اوین تهران و خیابان دانشجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله اوین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری ولنجک و همچنین رستوران باغ گیلاس، کافه لوکال ولنجک، خوابگاه کوی برادران دانشگاه شهید بهشتی، دفتر پیشخوان دولت _ نمایندگی ایرانسل و مجتمع دانش پژوهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خوابگاه پسران تهران

ایستگاه اتوبوس خوابگاه پسران تهران در شهر تهران، محله اوین و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید چمران، کرمی، دانشجو، شقایق است. ایستگاه اتوبوس خوابگاه پسران تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس قائم واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس خوابگاه پسران تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خوابگاه پسران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یاسمن
  بزرگراه شهید چمران، کرمی، دانشجو، بین کودک یار و یاسمن پنجم
 • ایستگاه اتوبوس میدان درکه
  درکه، میدان درکه
 • ایستگاه اتوبوس شاه حسینی
  بزرگراه شهید چمران، کرمی، درکه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خوابگاه پسران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خوابگاه پسران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خوابگاه پسران ندارد.
  neshan logo