info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان درکه
category

ایستگاه اتوبوس میدان درکه محله درکه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان درکه

ایستگاه اتوبوس میدان درکه (ایستگاه اتوبوس) در محله درکه تهران و میدان درکه واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله درکه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کوچه آشتی کنون و موزه درکه و همچنین رستوران اسپیو، میدان درکه، مرکز آموزشی و رفاهی فرهنگیان منطقه یک تهران (خانه معلم درکه)، کافه دوپینو و فست فود آفر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان درکه تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس میدان درکه تهران است که در محله درکه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در درکه، میدان درکه قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان درکه تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی اوین تاکسی واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان درکه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان درکه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هفدهم
  دانشجو، بعد از البرز
 • ایستگاه اتوبوس اقاقیا
  بزرگراه شهید چمران، کرمی، دانشجو، شقایق، بین اقاقیا و گلریزان
 • ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس
  بزرگراه شهید چمران، کرمی، دانشجو، شقایق، بین اقاقیا و باغ
 • ایستگاه اتوبوس خوابگاه پسران
  بزرگراه شهید چمران، کرمی، دانشجو، شقایق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان درکه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان درکه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان درکه ندارد.
  neshan logo