info
عکس ایستگاه اتوبوس نوبهار
category

ایستگاه اتوبوس نوبهار محله مارچین، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نوبهار

ایستگاه اتوبوس نوبهار (ایستگاه اتوبوس) در محله مارچین اصفهان و خیابان نوبهار واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله مارچین اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ تندیس و همچنین رستوران کدخدایی، فلافل تمام اتوماتیک نان داغ، کله پزی عشایر، لوازم برقی بهرامی و کافه کباب فرنگ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نوبهار اصفهان

در شهر اصفهان، محله مارچین ، ایستگاه اتوبوس نوبهار اصفهان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس نوبهار، بین میخک و کاج می‌باشد. ایستگاه اتوبوس نوبهار اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی شبنم قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نوبهار اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نوبهار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید یزدی
  شهید خلیفه سلطانی، بین توحید و اصغر اسماعیلی
 • ایستگاه اتوبوس امید
  شهیدان کاظمی(کوجان)، بین امید و ابراهیمی
 • ایستگاه اتوبوس کلانتری
  شهیدان کاظمی(کوجان)، بین محسن اکبری و شبنم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نوبهار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نوبهار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نوبهار ندارد.
  neshan logo