info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان موجیبیان
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان موجیبیان محله اکبر آباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان موجیبیان

ایستگاه اتوبوس بیمارستان موجیبیان (ایستگاه اتوبوس) در محله اکبر آباد یزد و خیابان آیت الله کاشانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله اکبر آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر مجیبیان و مجتمع شهاب و همچنین آموزشگاه زبان دانیال، پمپ بنزین شرکتی، کاشانی، بانک پاسارگاد، کباب سنتی مروارید و مسجد المهدی عج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان موجیبیان یزد

در شهر یزد، محله اکبر آباد ، ایستگاه اتوبوس بیمارستان موجیبیان یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در آیت الله کاشانی، بین نسیم و معظمی قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیمارستان موجیبیان یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان موجیبیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بصیر
  آیت الله کاشانی، بلوار امام جعفر صادق
 • ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
  آیت الله کاشانی
 • ایستگاه اتوبوس شهید مزیدی
  مسکن، بین رهبر و دهم
 • ایستگاه اتوبوس کارواش
  بلوار امام جعفر صادق، بین امام جعفر صادق 39 و 41
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان موجیبیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان موجیبیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان موجیبیان ندارد.
  neshan logo