info
عکس ایستگاه مترو شهید رضایی
category

ایستگاه مترو شهید رضایی محله ولیعصر - بیسیم، تهران

درباره‌ی ایستگاه مترو شهید رضایی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه مترو شهید رضایی (ایستگاه مترو) در محله ولیعصر - بیسیم تهران و بزرگراه بعثت، 17 شهریور واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دنیای بازی ماهک و مجتمع تجاری رضوان و همچنین شورای حل اختلاف، قنادی کامشاد، فروشگاه ولیعصر، داروخانه 17 شهریور و کنگره 60، نمایندگی حسنانی قرار گرفته است.مکان‌های مشابه ایستگاه مترو شهید رضایی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو شهید رضایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو شهید رضایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو شهید رضایی ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت، 17 شهریور
ثبت نظر و تصویر
neshan logo