عکس ایستگاه مترو شهید رضایی
category

ایستگاه مترو شهید رضایی (محله ولیعصر - بیسیم، تهران)

ایستگاه مترو
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت، 17 شهریور

موقعیت ایستگاه مترو شهید رضایی در محله ولیعصر - بیسیم تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ایستگاه مترو شهید رضایی (ایستگاه مترو) در محله ولیعصر - بیسیم تهران و بزرگراه بعثت، 17 شهریور واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دنیای بازی ماهک و مجتمع تجاری رضوان و همچنین شورای حل اختلاف، قنادی کامشاد، فروشگاه ولیعصر، داروخانه 17 شهریور و چلوکبابی حاج حیدر قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر ایستگاه مترو شهید رضایی


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت، 17 شهریور


سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده شهید رضایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو بعثت
  (4.0)
  بزرگراه بعثت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 13 آذر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو شهید رضایی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شهید رضایی ایستگاه مترو متروی قطار شهری

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 13 آذر ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو شهید رضایی

  • avatar
   سید مهدی طباطبائی طراح (شهریار سطح ۹) پنجشنبه 26 آبان ماه 1401

   ایستگاه متروی شهید رضایی (منصور) سفر در اعماق زمین ، تازه افتتاح شده شیک و تر و تمیز

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو شهید رضایی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو شهید رضایی تهران ندارد.