info
عکس محصولات گروه صنایع غذایی زرین
category

محصولات گروه صنایع غذایی زرین محله نصرت، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی محصولات گروه صنایع غذایی زرین

محصولات گروه صنایع غذایی زرین (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله نصرت تهران و خیابان فرصت شیرازی واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و هشت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری اداری سینا سنتر و همچنین آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری آریا تهران، بیمارستان دامپزشکی خاورمیانه، فروشگاه همراه اول، موسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان و کارواش بزرگ شهر تهران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو مدافعان سلامت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.محصولات گروه صنایع غذایی زرین در سایر شهرها


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده محصولات گروه صنایع غذایی زرین واقع شده‌اند:

 • میوه فروشی گود سنز
  نواب صفوی، دامپزشکی، علی فواد موسوی
 • سوپر مارکت معنوی
  نواب صفوی، دامپزشکی، خوش جنوبی، جهانشیری
 • سوپری
  نواب صفوی، آذربایجان غربی، ملکی
 • سوپر مارکت مهرسا
  ستارخان، کوثر سوم، بین باگهر و ستایش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط الماسی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی محصولات گروه صنایع غذایی زرین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد محصولات گروه صنایع غذایی زرین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه محصولات گروه صنایع غذایی زرین ندارد.
  neshan logo