عکس ایستگاه اتوبوس شهرداری
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شهرداری (محله ولی آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دکتر کریمان، بین شاهد و صادقی

موقعیت ایستگاه اتوبوس شهرداری در محله ولی آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شهرداری (ایستگاه اتوبوس) در محله ولی آباد ری و خیابان دکتر کریمان واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله ولی آباد ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شیرینی فروشی شهرآرا، شورای حل اختلاف مجتمع شماره 20 (شهرری)، کلانتری 131 شهرری، اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهر ری و فرهاد گودرزی وکیل پایه یک دادگستری قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، دکتر کریمان، بین شاهد و صادقی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرداری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید غیبی
  کمیل، بین بهار و میدان غیبی
 • ایستگاه اتوبوس آوینی
  بزرگراه شهید رجایی، نرسیده به فردوسی
 • ایستگاه اتوبوس هفت تیر
  بزرگراه شهید رجایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرداری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرداری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرداری ندارد.
  neshan logo